Запрошуємо на підготовчі курси

Доводимо до Вашого відома, що у Центрі доуніверситетської підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів проводиться  прийом слухачів на безкоштовні (окрім рисунку та живопису) підготовчі курси.

Заняття розпочнуться 18.02.2017 р. о 10 год. НК №1, ауд.106

На підготовчі курси (вечірні та щосуботні) зараховуються учні випускових класів, які здобувають повну загальну середню освіту, а також студенти технікумів та коледжів. які здобули або здобувають у 2016 році повну загальну середню освіту, і бажають підготуватись до вступу в університет.  Слухачам підготовчих курсів, які поступають на природничо-математичні та інженерно-технічні напрями підготовки за результатами атестації надається до 10 балів  та видається сертифікат.  Детальніше про умови вступу тут.