Запрошуємо на короткотермінові тематичні курси підвищення кваліфікації для працівників підприємств, організацій і установ лісового комплексу

З метою розширення і поглиблення знань та умінь, освоєння новітнього передового досвіду за спеціальностями необхідними для забезпечення ефективної діяльності підприємств господарського комплексу, зокрема лісового господарства, деревообробної та меблевої галузей Державний вищий навчальний заклад «Національний лісотехнічний університет» запрошує працівників (фахівців з вищою освітою) таких підприємств на короткотермінові тематичні курси підвищення кваліфікації.

Короткотермінові тематичні курси підвищення кваліфікації проводяться за всіма спеціальностями, акредитованими в НЛТУ України, зокрема:

- облік і аудит;

- менеджмент організацій і адміністрування;

- менеджмент зовнішньоекономічної діяльності;

- екологія та охорона навколишнього середовища;

- автоматизоване управління технологічними процесами;

- обладнання лісового комплексу;

- технології деревообробки;

- технології виробів з деревини;

- дизайн;

- містобудування;

- лісове господарство;

- садово-паркове господарство;

- технології лісосічних і лісоскладських робіт;

- хімічні технології переробки деревини та рослинної сировини;

- інформаційні технології проектування;

- економіка довкілля і природних ресурсів.

Форми підвищення кваліфікації: лекційні курси підвищення кваліфікації, тренінги, семінари, індивідуальне стажування на кафедрах.

За узгодженням із замовником можливе формування індивідуальної тематики курсів.

Навчання на короткотермінових тематичних курсах підвищення кваліфікації є платним (за кошти юридичних і фізичних осіб). Вартість навчання на курсах залежить від тривалості навчання (кількості годин) та кількості слухачів у групі.

Після успішного завершення навчання слухачі курсів отримують сертифікат Державного вищого навчального закладу «Національний лісотехнічний університет».

Детальніше про тематику курсів підвищення кваліфікації.